Türkiyenin Ylk ve En Geli?mi? Giri?imci Kaynaklary Sitesi


Biz Kimiz Hizmetlerimiz Y? Fyrsatlary Kurumsal üyelik Yleti?im
Geri Ana Sayfa
  
Kullanycy
?ifre  
 

?ifremi Unuttum
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Ylan Ba?vurusu
 
 
BİZ KİMİZ
 
 

bizkimiz.jpg (13466 bytes)Biz BAYİLİK.COM  olarak ürün ve hizmet üreten işletmelerin, ürün ve hizmetlerinin satış kanallarının kısa zamanda, az maliyetle, doğru ve profesyonelce oluşturulmasına destek sağlayan bir  iletişim platformuyuz.

Amacımız   Toplam  Kalite   yönetimi   çerçevesinde   üyelerimize  mükemmel ürün ve  hizmetleri sunarak, üyelerimizi iş firsatları  konusunda bilgilendirmektir.

Bayilik.com outsourcing sistemi ile çalışmaktadır.


Bayilik.com Tarihçe

1999 yılında girişimci problemleri ve girişimciler düsünülerek fikir ve fizibilite olarak ortaya çıkan bayilik.com Temmuz 2001 yılında Outsourcing sistemi ile kuruldu ve Mart 2002 de internette yayına basladı.Bayilik.com profesyonel bir ekiple, outsourcing ve home ofis sistemi ile çalışmalarına profesyonel bir şekilde devam etmektedir.

Bayilik.com Türkiye‘de girişimcilerin en çok ziyaret ettiği ve üye olduğu internet portalıdır. Bayilik.com girişimci üye bilgi veri tabanı ile girişimcilerin problemlerini çözme noktasında çalışmalarını hızlandırmış ve girişimciliği ihtisas sahası seçmistir. Bir çok girişimci yatırım yapmadan önce hangi konuda hangi kurumun bayiliğini alıyım? Hangi kuruma yatırım yapıyım ? soruları ile bayilik.com' a danışmakta ve bayilik.com 'dan yardım istemektedirler. Bayilik.com bu doğrultuda elindeki mevcut bilgilere ek olarak, girişimcilerin ihtiyaç duydugu bilgiye işin uzmanları aracılığı ile ulaşmakta ve girişimcilere geniş bir açıda yardımcı olmaktadır.

Bayilik.com yapmış olduğu çalışmaları ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir şekilde yapmaktadır ve kendi alanında Türkiye’de e-dönüşümü başlatmıştır.

Bayilik.com mevcut üye potansiyeli ve kendisine bağlı olan bayilik.net ve bayilik.org web siteleri ile ulusal ve uluslararası çapta Bir Milyar Doların üzerindeki girişimci sermayesine yön vermektedir.